O nás

Adnan Hamzič

Mediálny guru a kľúčová osobnosť PROPAGANDA HOUSE, ktorá nemá na Slovensku konkurenciu. Vďaka  dlhoročným skúsenostiam má na starosti všetky reklamné a mediálne kampane, dohliada nad organizáciou a zabezpečením koncertov špičky hudobníkov a vysoko profesionálne manažuje aktivity jedinečných umelcov a významných projektov. Ak máte záujem o kreatívnu a úspešnú realizáciu vašich nápadov a aktivít neváhajte a obráťte sa na Adnana Hamziča.

hamzic@propagandahouse.sk


Adnan Hamzič je absolvent filmovej a televíznej fakulty VŠMU v Bratislave v odbore filmová réžia. Doktorandské štúdium zavŕšil v odbore filmová produkcia a management. Režíroval a produkoval množstvo videoklipov známych interpretov  Richard Müller, No Name, IMT Smile, Robo Opatovský, Peter Lipa, Pavol Hammel a ďalší. Za videoklip Maturantky získal cenu hudobnej akadémie. Od roku 1997 do roku 2000 pracoval ako manažér Richarda Müllera. Stál za projektami „Nočná Optika“, „Richard Müller a hosté“, „Müllenium Live“ a spoločne s Jarom Filipom a Richardom Müllerom zrealizovali legendárne turné R1 Tour. Má za sebou dlhoročnú prax ako kreatívec a producent v reklamných agentúrach Juraj Vaculík Creative studio a Advers/ ABW. Producentsky a kreatívne sa podieľal na tvorbe videoklipu pre európsku hviezdu Arash a Aneela. Od roku 2009 úspešne manažuje Richarda Müllera.


Nora Krchňáková

Ostrieľaná expertka na PR a média je kľúčovým pilierom PROPAGANDA HOUSE. Skúsenosti z práce v najsledovanejšej televízii na Slovensku bravúrne pretransformovala do budovania pozitívnej publicity a povedomia o klientoch agentúry. Nora má na starosti každodennú komunikáciu s klientmi a médiami, tvorbu tlačových správ, prípravu odborných článkov a vyjadrení, tvorbu a realizáciu komunikačných stratégií, organizovanie tlačových konferencií, eventov a ďalších aktivít s cieľom rozširovať a budovať povedomie o významných osobnostiach hudobnej scény a jedinečných projektoch PROPAGANDA HOUSE. Ak chcete, aby sa o vás verejnosť dozvedela v pravý čas a správnou formou, obráťte sa na eso v oblasti komunikácie.


krchnakova@propagandahouse.sk


Nora Krchňáková je rodená Bratislavčanka. Vyštudovala Právnickú fakultu UK v Bratislave. Vyše 20 rokov pôsobila v médiách. 6 rokov pracovala v zahraničnopolitickej redakcii verejnoprávnej STV. Od vzniku TV Markíza vystriedala za 15 rokov v tejto komerčnej televízii posty redaktorky, moderátorky a dramaturgičky spravodajstva a publicistiky. Okrem toho má za sebou 3-ročnú prax v komerčno-právnej kancelárii a 10 rokov pôsobenia vo sfére PR. Jej doménou a zároveň  záľubou je kultúra a najmä hudba, publikuje v printoch a na webových stránkach.