O nás

Adnan Hamzič

Mediálny guru a kľúčová osobnosť PROPAGANDA HOUSE, ktorá nemá na Slovensku konkurenciu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam má na starosti všetky reklamné a mediálne kampane, dohliada nad organizáciou a zabezpečením koncertov špičky hudobníkov a vysoko profesionálne manažuje aktivity jedinečných umelcov a významných projektov. Ak máte záujem o kreatívnu a úspešnú realizáciu vašich nápadov a aktivít neváhajte a obráťte sa na Adnana Hamziča.

hamzic@propagandahouse.sk


Adnan Hamzič je absolvent filmovej a televíznej fakulty VŠMU v Bratislave v odbore filmová réžia. Doktorandské štúdium zavŕšil v odbore filmová produkcia a management. Režíroval a produkoval množstvo videoklipov známych interpretov Richard Müller, No Name, IMT Smile, Robo Opatovský, Peter Lipa, Pavol Hammel a ďalší. Za videoklip Maturantky získal cenu hudobnej akadémie. Od roku 1997 do roku 2000 pracoval ako manažér Richarda Müllera. Stál za projektami „Nočná Optika“, „Richard Müller a hosté“, „Müllenium Live“ a spoločne s Jarom Filipom a Richardom Müllerom zrealizovali legendárne turné R1 Tour. Má za sebou dlhoročnú prax ako kreatívec a producent v reklamných agentúrach Juraj Vaculík Creative studio a Advers/ ABW. Producentsky a kreatívne sa podieľal na tvorbe videoklipu pre európsku hviezdu Arash a Aneela. Od roku 2009 úspešne manažuje Richarda Müllera.


Eva Sládková

Má bohaté skúsenosti z práce v médiách a PR, ktoré dokáže dokonale zúročiť pre klientov PROPAGANDA HOUSE. Má obrovský spoločensko-kultúrny rozhľad, čo jej umožňuje pri každej téme vymyslieť vynikajúcu stratégiu. Jej prednosťou je rýchlosť a briskné myslenie. Eva má na starosti každodennú komunikáciu s klientmi a médiami, písanie tlačových správ a článkov, tvorbu a realizáciu komunikačných stratégií, organizovanie press days a tlačových konferencií. Ak chcete, aby sa o vás svet dozvedel, neváhajte sa na ňu obrátiť.


sladkova@propagandahouse.sk


Eva Sládková sa narodila a celý život žije v Bratislave. Vyštudovala Filozofickú fakultu UK, odbor história a slovenský jazyk a literatúra. Takmer 20 rokov pracuje v médiách, popri tom viac ako 10 rokov aj v oblasti PR. Začínala v regionálnom vysielaní Slovenského rozhlasu, pokračovala v celoslovenskom vysielaní, až skončila pri príprave a moderovaní celospoločenských a politických diskusií. Tri roky tiež v Slovenskej televízii pripravovala a moderovala vlastnú reláciu, právnu poradňu Fokus. Popri tom písala pre rôzne médiá – od regionálnych, cez lifestylové, až po kultúrne magazíny. Za svoju žurnalistickú prácu získala niekoľko novinárskych cien – od Literárneho fondu a Slovenského syndikátu novinárov. Kultúra je oblasť, ktorá pre ňu nie je len prácou. Voľný čas najradšej trávi na koncertoch, v divadle, v kine, či na iných kultúrnych podujatiach. Teda, ak sa niekde nebicykluje alebo nelyžuje.